גגון זכוכית

פרגולות אלומיניום

אפשרויות ההצללה והקירוי של היום הן בלתי מוגבלות. ניתן לבחור בפרגולות או גגונים מעץ ומסוגים אחרים, סוככים או ברזנטים, גזיבו ועוד ועוד. אז על פי איזה קריטריונים כדאי לבחור קירוי? לפי הצרכים, התקציב, ועד כמה חשוב לך העיצוב. בוא להחליט אם גגון זכוכית יכול להתאים לך, או אולי בכלל סוכך בד.

מתלבט בין גגון זכוכית לבין סוכך? התשובה בפנים

היתרון הבולט ביותר שיש לגגון עשוי זכוכית הוא המראה שלו. הוא שקוף, מתמזג עם הנוף האדריכלי הכולל של הבית, יש לו מראה מודרני והוא גם חזק מאוד. גגון שכזה יכול לשמש אותך בכניסה לבית כהגנה מפני הגשם או השמש, כקירוי למרפסת בבית פרטי או בדירת גג, ואפילו כמגן על הכביסה התלויה בחוץ.

עם זאת, יש לגגון מזכוכית גם חיסרון- הוא יקר למדי. בהשוואה לסוככים למשל, הוא יעלה לך הרבה יותר כסף וייתכן כי לא יעמוד בתקציב שלך.

סוככים למיניהם יכולים להוות פתרונות נוחים יותר, גם כלכלית וגם עבור הבית. ראשית, הם גמישים יותר; ניתן לפתוח ולסגור אותם על פי הצורך והם אינם סטטיים כמו גגונים מזכוכית. הם קלים הרבה יותר להרכבה, מגיעים בשלל דוגמאות וצבעים וכמובן, זולים יותר.

סוככים ניתן גם להעביר יותר בקלות ממקום למקום, כך שבעבור בתים או דירות שכורות, ייתכן וזהו פתרון טוב יותר. ניתן למצוא סוככים בכל הגדלים ובכל המחירים, ואנשים רבים בוחרים בהם עבור הבית או המשרד שלהם.

מלבד גגונים וסוככים אפשר לקחת בחשבון גם את הפרגולות, שגם הן ידועות כמעוצבות ומוסיפות חן ויופי למרפסת הבית או את הגזיבו, אותו ניתן למקם בכל מקום בחצר או המרפסת והוא פחות מגביל מרוב סוגי הגגונים האחרים.

איפה משיגים גגון זכוכית?

בדיוק בעבור זה הקמנו את פורטל הפרגולות והסוככים. מלא את הטופס הקצר שלפניכם ותוכל להנות מפניות מכל המומחים הכי גדולים ובתי העסק האמינים ביותר בפתרונות הצללה שיספקו לך את המידע הדרוש לך ויסדרו לך מחיר מעולה. כמה עולה השירות שלנו? הוא חינמי, כמובן, וגם ללא התחייבות מצדך! שנתחיל לעבוד?