גגון למרפסת

פתרונות הצללה

עדיין לא התקנת גגון למרפסת? סובל מהשמש הקופחת שמכה בחלונך ומרחיקה אותך מהסלון בשעות הצהריים? זוכר כמה שילמת בעבור חשבונות החשמל בניסיון לקרר את הבית בשל החום הרב?

השנה תעשה טובה לעצמך ותקדים להתקין גגון שיספוג את עוצמת קרני השמש. זה יספק הצללה ויאזן את הטמפרטורה בתוך ביתך. עוצמת קרינת השמש כה רבה עד כי היא מסנוורת ברוב שעות היום בעונת הקיץ, ואף מכלה והורסת חומרים עדינים. תאורת שמש ישירה אל מול רהיטים או קירות תגרום להם לבלאי מהיר, להתייבשות וגם לאיבוד הגוון. צל, לעומת זאת, ימנע כליל את התופעה.

למה חשוב להצליל קודם כל את המרפסת לפני הצללת שאר חלונות הבית?

פתח חלון המרפסת, דהיינו המבואה לסלון ביתך, יהיה בדרך-כלל הרחב ביותר מבין שאר החלונות. לכן, יהיה זה החלון הסופג את העוצמה הרבה ביותר של קרני שמש וזה שמחדיר את רוב החום לביתך. עובדה זו תביא לידי צורך מוגבר בהפעלת קירור ברוב שעות האור, מה שיעלה לך לא מעט כסף וגם ייחשב למאוד לא ידידותי לסביבה. יצירת מקור צל מעל למרפסת תבטל את החשיפה הישירה לשמש ותצנן את ביתך באופן טבעי.

איפה קונים, מי מתקין, כמה זה עולה?

תשובות לשאלות יגיעו אליך בהקדם על יד מילוי חינמי של טופס מהיר ללא כל מאמץ והתחייבות מצדך. ספר לנו איזה גגון למרפסת תרצה ונשמח להגיש לך מספר הצעות שיהיו אטרקטיביות ביותר עבורך.

חשוב על הזמן שתחסוך בהמתנה מייגעת על קו הטלפון בניסיון לאתר ספקים ומתקינים, חשוב על החסכון בצורך לצאת מהבית, להתניע את רכבך, לחפש חניה ולצעוד ברגל. אין צורך שתטרח בחיפוש, נשמח למצוא לך גגון למרפסת הבית שלך.

ואם אתה זקוק ליותר מגגון אחד?

אין שום בעיה, תוכל למלא כאן טופס עם בקשה למספר מוצרים, הזמנה מרוכזת של השירות מאותו מקור עשויה להוזיל את עסקת הרכישה ותאפשר אחריות מוצרים תחת קורת גג אחת. צוות התקנה מורשה ייתן מענה בסטנדרטים גבוהים לכל המוצרים שביקשת.

מלא כבר עכשיו טופס הזמנה ונשמח לעמוד לרשותך בהקדם.