דק איפאה

2405 (5) (Custom)

מעוניין במשטח עץ עבור המרפסת, הגינה או שפת הבריכה? חושב על שילוב אופנתי של עץ עם מרצפות אבן? רוצה להעניק נופך יוקרתי ועשיר אל השטח החיצוני של ביתכם, כזה שתוכל ליהנות ממראהו ומגעו תחת רגליך? יש לנו את התשובה עבורך! בוא לגלות הכל אודות דק עץ איפאה.

יותר ויותר אנשים מעדיפים בתקופה האחרונה לרצף את המשטחים שמחוץ לביתם בלוחות עץ, ולאו דווקא באבן או חומרים סינטטיים אחרים. מדובר במגמה שהתפתחה עם הטרנד הירוק וגל החזרה אל הטבע אשר מציף את החברה בשנים האחרונות.

דק איפאה

בין סוגי הדקים הרבים, נמצא דק עץ איפאה, אשר עשוי מאותו עץ איפאה טרופי שמקורו בדרום אמריקה. מבין כל הסוגים של דקים איפאה הוא זה אשר צבר מוניטין רב, ככזה המתאים לאנשים שאינם מוכנים להתפשר על הטוב ביותר.

למה דווקא דקים איפאה?

עץ האיפאה ידוע בעולם כולו כבעל חוזק ועמידות מרשימים במיוחד. הוא משמש בתעשייה העולמית עבור מוצרים המחייבים שימוש בעץ איכותי ועמיד, בין אם מדובר בכלי עבודה, פיגומים לבניין, משטחי דריכה ואפילו יצירות אמנות שונות.

כשמדובר בדק, אשר סופג מדי יום ביומו זעזועים, חבטות ומשקלים כבדים, חשוב מאוד להשתמש בעץ חזק. מעבר ליתרון הבולט הנ"ל, מצטיין דק איפאה גם במראה אלגנטי במיוחד, אשר נוצר בזכות צבעו, מרקמו ומראהו.

כיצד לבחור דק עץ איפאה?

– שים לב, שאם הדק נועד למקום אשר סופג שמש ישירה רוב שעות היום, מומלץ להעדיף גוון עץ בהיר יותר, שכן העץ הכהה מתחמם מהר יותר – דבר אשר הופך את ההליכה עליו לבלתי נעימה.

– חשוב במיוחד לוודא שהעץ מהם גולפו הדקים שאתם מתכוונים לרכוש עבר חיטוי נגד מזיקים וריקבון. אומנם עץ האיפאה אינו מחייב חיטוי בשל עמידותו הגבוהה, אולם רצוי לבקש חיטוי עבור השקט הנפשי וכל מקרה שלא יבוא.

– דבר נוסף שיש להתעקש עליו הוא הרכבת דקים איפאה על ידי בעל מקצוע מיומן, אשר יבטיח לך רמת גימור מושלמת ועבודה יסודית ומקצועית בעוד עבודה חובבנית תראה מרושלת במיוחד.

אז אם אתה מעוניין בחיפוי משטח כזה או אחר בתחומי מגוריך על ידי דק איפאה, הגעת למקום הנכון! לאחר מילוי הטופס הקצר המצורף לאתר, אנו בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל נשמח לאתר עבורך את בעלי המקצוע המתמחים בייצור והתקנה של דקים עבור משטחי הליכה, כמו גם עבור פרגולות וסוככים – חינם וללא כל התחייבות!