דק אירוקו

דקים מעץ

שואלים את עצמכם מה מקור עץ האירוקו? האם זהו העץ שכדאי לבחור בו לבניית דק? מה יתרונותיו? במקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים תוכלו לקבל מידע על גם על כל סוגי הדקים הקיימים ולבחור בהצלחה.

דק אירוקו – קצת על העץ עצמו ועל מאפייניו

מקורו של האירוקו באזוריה הטרופיים של מזרח אפריקה, האירוקו הוא עץ קשה וגבוה אך נוח לעבוד עמו, כיוון שקיים בתוכו שמן טבעי הוא בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר ואף בפני מזיקים, בנוסף גווניו משתנים מצהוב ועד חום כהה.

בשל תכונותיו ומראהו נעשה בעץ האירוקו שימוש רב הן בבניית רהיטים, גלריות עץ ויצירת חפצים דקורטיביים והן לבניית פרקטים ודקים ולחיפוי קירות, הוא מתאים לשימוש גם בפנים חלל וגם בחוץ ומסתדר עם האקלים בארץ.

דק אירוקו אומנם אינו נפוץ בישראל כמו דק אורן למשל וייתכן שהוא פופולרי יותר דווקא בתחום הפרקטים, אבל בהחלט ניתן למצוא ספקים המשווקים אותו ואנשי מקצוע המייצרים דק אירוקו בנוסף לדקים מעצים טבעיים אחרים.

ברחבי האתר תוכלו למצוא מידע רב נוסף על דקים ועל העצים מהם הם עשויים, מה ההבדלים ביניהם, איזה מהאפשרויות מומלצות יותר או פחות וכדומה.

אבל העצה הטובה ביותר היא להירשם ופשוט לקבל ישירות אליכם את כל האינפורמציה בה אתם חפצים מאנשי המקצוע המובילים, לזכות להצעות מחיר נוחות ולהטבות, לחסוך זמן ואנרגיה ולהגיע להחלטה מושכלת.