דק טיק

2705 (18) (Custom)

מעוניין בדק ברמה הגבוהה ביותר שתיתכן? דק טיק הוא כנראה האפשרות האיכותית ביותר הקיימת כיום מבחינת חומרי הגלם מהם עשויים דקים, הנך מוזמן להירשם בפורטל מקום בצל ולקבל אינפורמציה והצעות מחיר.

דק טיק – האופציה היוקרתית והיקרה בתחום הדקים

עץ הטיק הוא עץ הגדל באזורים טרופיים בעולם, בעיקר בדרום אמריקה ובבורמה, ישנם כמה זנים של עצי טיק כאשר הבורמזי נחשב לאיכותי שביניהם. הטיק מתאפיין בעמידות גבוהה במיוחד ומשמש גם ליצירת רהיטים ואף בניית יאכטות.

יתרונותיו של עץ הטיק הם רבים, מלבד עמידותו הטבעית כנגד פגעי מזג אוויר ובלאי, מראהו אסתטי וייחודי, הוא פשוט לתחזוק ואף לא דורש תשתית מסובכת, עם זאת ישנו חסרון אחד משמעותי – עץ טיק הוא עץ יקר ועל כן בניית דק טיק כרוכה בעלות גבוהה ביותר לעומת דקים אחרים בשוק.

הסיבה העיקרית למחירו הכמעט בלתי סביר של עץ הטיק קשורה ישירות לכך שההיצע שלו מוגבל (עם נטייה למחסור), לעומת הביקוש הקיים ברחבי העולם, לכן הוא אינו נפוץ כל כך בארץ אך בהחלט ניתן להשיגו.

השאלה הנשאלת היא האם כדאי להשקיע את הסכומים הנדרשים לבניית דק טיק או אולי עדיף לבחור באפשרות איכותית אחרת במחיר נמוך יותר – זו שאלה שעליה כל אחד צריך לענות בעצמו.

בפורטל מקום בצל תוכל להיוועץ עם אנשי מקצוע בעלי ידע, הבנה וניסיון, להתוודע אל שאר האופציות המובילות, לברר עלויות ולקבל הצעות מחיר על כל סוגי הדקים, אנחנו כאן כדי לספק לך הכוונה כדי שבחירתך תהיה שקולה ונבונה.