דק ללא ברגים

1605 (2) (Custom)

החלטת להתקין דק והנך מתלבט בין דק רגיל לדק ללא ברגים? אלה הן שתי אופציות שונות אחת מהשנייה בתכלית, במקום בצל – פורטל פרגולות דקים וסוככים יינתן לך כל המידע לו אתה זקוק בנוגע לדקים.

דק ללא ברגים – דק עם ברגים סמויים מן העין

מטבע הדברים כאשר בונים דק חייבים לעשות שימוש בברגים, יש מי שמוצא את מראה הברגים כמטרד לא אסתטי ומעדיף להתקין דק ללא ברגים, כלומר לא בלי ברגים בכלל אלא כאלה שלא ניתן לראותם.

אכן קיימת אפשרות כזו, בהחלט ניתן לבנות דק באופן כזה שהברגים מוברגים ישירות לתשתית הדק ועל כן אינם נראים מבחוץ, מה שיוצר משטח חלק ואחיד וכמובן אסתטי הרבה יותר, אך יש לציין שלתהליך זה יש גם כמה חסרונות –

  • קודם כל חשוב לדעת שברגים סמויים אינם מתאימים לכל עץ, ישנם עצים המיועדים לבניית דקים שנוטים לדפורמציה (עוברים שינוי לאחר התקנתם), עצים אלה זקוקים לקיבוע חזק כדי שימנע שינויים אלה ולכן יש עדיפות להשתמש בברגים גלויים.
  • ברגים נסתרים חלשים יותר ועמידים פחות מברגים גלויים.
  • מחיר התקנת דק ללא ברגים יקר משמעותית מהרכבת דק עם ברגים גלויים כיוון שמדובר בעבודה מסובכת ומורכבת יותר ואורכת זמן ארוך יותר מהתקנת דק רגיל.

אם כן, יש לשקול קריטריונים אלה בטרם תגיע להחלטה ובמקרה שתבחר בבניית דק ללא ברגים כדאי מאוד לפנות לאנשי מקצוע רציניים ומיומנים.

אנו מזמינים אותך להירשם באתר ולקבל ייעוץ מקצועי, שירותי אחראי והצעות מחיר, הכל ללא תשלום, ללא התחייבות ותוך זמן קצר!