דק למרפסת

1905 (38) (Custom)

יש לך ידיים טובות וכמה חברים שמוכנים לעזור? תמיד רצית דק למרפסת שיהיה גם נוח וגם יפה? תוכל לנסות ולבנות לעצמך מרפסות דק לבית, למשרד או לבית העסק שלך. בכמה צעדים פשוטים תוכל להנות ממשטח יציב ומסוגנן, מכל סוג עץ שתבחר, שגם יחזיק מעמד תקופה ארוכה בלי להישחק בצורה דרסטית. שנתחיל לעבוד?

מרפסת דק – חומרים נדרשים

אז מה בעצם כוללת בנייה של דק מלבד זמן השקעה, יכולת עבודה, חוש לבנייה, שמירה על בטיחות בעבודה וניסיון? לצורך המשימה המעט מורכבת הזו, תצטרך להצטייד בקורות עץ, מסור ופטישון, ברגים ומברגה, חומרי ליטוש ועוד. מבחר סוגי העץ הוא גדול למדי וכדאי לקבל יעוץ מקצועי לגבי סוג העץ ואופן הרכבתו בטרם תחילת העבודה.

דק למרפסת באחת, שתיים, שלוש!

הכנו עבורך רשימה קצר המכילה מספר שלבים כלליים ביותר בהרכבה של דק למרפסת:

  • השלב הראשון יהיה מדידת השטח הכולל עליו הדק הולך לעמוד. על פי גודל השטח תוכל להגדיר את הגדלים של קורות העץ לכשתגיע לחנות.
  • בשלב הבא שמים את הדגש על בניית השלד של כל מרפסת דק. כעת יש לנסר את הקורות התומכות, לקדוח בהן ולהצמידן אל קיר המבנה.
  • כעת יש לחבר את שאר הקורות של דק למרפסת באמצעות ברגים.
  • חשוב מאוד לוודא שהמרווחים בין הקורות הינם קבועים ומדודים בצורה נכונה, זאת משום שלעץ יש נטייה להתרחב ויש לאפשר לו את המקום לעשות זאת.
  • בסיום ולאחר שעברו כמה ימים, יש לבצע מספר פעולות גימור וליטוש עבור מרפסות דק. בין היתר צריך לשמן את העץ בשמן מיוחד, מה שמגן עליו מפני נזקים, שריטות וכדומה ואוטם אותו במידה ראויה.

מרפסות דק – כך תמצא את המומחים

נשמע קשה לבנות דק לבד? אז למה לעבוד קשה כל כך? בעזרתינו, מקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים, תוכל לאתר בקלות את המומחים ואנשי המקצוע בתחום הפרגולות והדקים על כל סוגיהם. פשוט מלא את הטופס הקצר וקבל פניות והצעות מחיר מצויינות לגולשי הפורטל!