דק מודולרי

1605 (2) (Custom)

אם אתה מעוניין בדק ייחודי, אם אתה רוצה לבנות דק בעצמך, אם אתה מעדיף אריחי דק שניתן פשוט להניח ישירות על משטח ללא תשתית מיוחדת או אם נתקלת בבעיית גובה המונעת ממך להתקין דק רגיל – דק מודולרי הוא המענה לכל אחד ואחד מהרצונות והצרכים הללו.

דק מודולרי – הדק הפשוט ביותר להתקנה

דק מודולרי הוא דק הנבנה מאריחים, האריחים הם מעין מרצפות (בניגוד לקורות מהן מורכבים דקים אחרים), מרובעות או מלבניות, העשויים חתיכות עץ קצרות בדוגמא ישרה או אלכסונית אותם מרכיבים יחדיו ליצירת משטח הדק.

אריחי דק מודולרי מאפשרים לתכנן וליישם בניית דק בצורה עצמאית, כפי רצונך, בגודל ובצורה המועדפים עליך, כמו כן בניגוד לשאר הדקים הדורשים במקרים רבים בניית תשתית מסוימת או מיוחדת את אריחי הדק המודולרי ניתן להתקין ישירות על –

בטון, מוחלק, מרצפות פשוטות, משטח גרנוליט, מדרכת אבנים, יריעות איטום ביטומניות או כל משטח מפולס אחר, פעולת ההתקנה אינה מסובכת וניתן לעשותה גם ללא עזרה מקצועית.

כמובן שמי שלא התנסה בתהליך זה קודם, מומלץ לו לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי או הדרכה בטרם ייגש לביצוע הפעולה, כמו כן אם אין לך פנאי, יכולת או סבלנות לעשות זאת בעצמך ישנם אנשי מקצוע שיעשו את העבודה למענך.

מקום בצל הוא פורטל המתמקד בדקים, פרגולות וסוככים, פה תמצא הן את ספקי השירות וחומרי הגלם והן את בעלי המקצוע המובילים בתחום, מיד לאחר הרשמה קצרה נשמח לספק לך סיוע, אינפורמציה וכמובן הצעות מחיר מוצלחות.