דק מפלסטיק

240511 (3)

שמעת על קיומו של דק פלסטיק ורוצה לדעת יותר? מהן תכונותיו ואיכויותיו? מאמר זה יספק לך מידע נחוץ והרשמה באתר מקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים המתמחה גם בדקים יספק לך את כל השאר.

דק מפלסטיק – האופציה הנאה, הירוקה והיעילה

זה בהחלט יכול להישמע קצת משונה – דק מפלסטיק? יש דבר כזה? דק אמור להיות עשוי מעץ ולא מחומר אחר, אבל דק פלסטיק הוא אחת האפשרויות להתקנת דק והיא מוצלחת ומלווה ביתרונות רבים.

דק מפלסטיק הוא דק שמיוצר מלוחות המורכבים מאבקת עץ, מפלסטיק ממוחזר ומדבק, הלוחות המתקבלים בתום תהליך היצור הם בעלי מראה נאה וטבעי, דמוי עץ במגוון רחב של צבעים, עיצובים ודוגמאות.

הפלסטיק הממוחזר אקולוגי וידידותי לסביבה, עמיד בכל אקלים, אינו דוהה, נרקב או מתעקם, לא זקוק לאחזקה מיוחדת (שימון, שיוף, צביעה מחדש וכיוצא באלה), פשוט להתקנה ולניקוי ואפילו עמיד בפני מזיקים, חיידקים ועובש.

כל היתרונות במוצר אחד שנראה כמו הדבר האמיתי אך אינו סובל מהחסרונות הנלווים לסוגי העץ למיניהם. לכן אם אתה חושב על בניית דק ומתלבט בין האפשרויות מומלץ ביותר לשקול לחיוב גם דק פלסטיק.

מקום בצל מאפשר לך לשוחח עם מבחר אנשי מקצוע מובילים בתחום הדקים, הפרגולות והסוככים, להכיר מקרוב את הדגמים הנבחרים, לקבל עליהם ועל ביצוע העבודה הצעות מחיר אטרקטיביות ולהתחדש.