דק סינטטי מחיר

new (341)

כל החיים חלמת על חצר מושלמת עם משטח דק כפרי? תמיד רצית ליטול יוזמה ולשפץ את שטח החצר, אך העלויות הגבוהות והחשש מעול התחזוקה הרתיעו אותך?

הזמן והטכנולוגיה המציאו פתרון אדיר בשבילך- דקים סינטטיים שיעלו מעט ויחיו המון שנים בחצרך.

דקים סינטטים מיוצרים מפולימרים סופר עמידים, הנראים כעץ טבעי אך אינם דורשים תחזוקה, שימון ושימור כמו עץ. הם מאוד ידידותיים למתקין ומגיעים במבנה לגו של קורה המתחברת לקורה.

למה לדחות למחר?

זה בדיוק הזמן להתחדש בבית ובחוץ, שכן כל יום שחולף לפני שפצחת בשיפוץ הוא יום מבוזבז. מדוע שתפספס את ריחות הפריחה בגנך? מדוע שתחמיץ את קול ציוץ הציפורים בבקרים רעננים במזג אויר נפלא?

דק סינטטי מחיר וזמן התקנה-

דק סינטטי מחיר תלוי בעוביין ובכמותן אך בכל מקרה יהיה מחירן זול משמעותית מדק עץ מלא. פשטות ההתקנה תאפשר אפילו לך בעזרת הוראות יצרן או בקבלת הדרכה קצרה בחנות הרכישה לצלוח את התקנת הדק לבדך.

להשוות מחירים של דקים סינטטים!

אין צורך שתכתת רגליים, שתמתין המתנות מייגעות על קו הטלפון, אתה גם לא צריך לחפש המלצות על בעלי מקצוע מחשש שתתאכזב. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס ואנו נשמח להציג לך את ההצעות הטובות ביותר עבורך.

השירות ניתן לך חינם וללא כל התחייבות מצדך, והכי הוא חשוב – הוא יחסוך ממך את הצורך לצאת מהבית ולחפש ספקים אמינים של דקים סינטטים.

אתה לא מוצא את הזמן הפנוי להתקנת דק?

נשמח להפנות אליך צוות מתקינים מיומן ומקצועי שיעניק לך את השירות ויוודא כי דק סינטטי יראה במיטבו בחצר ביתך. לא תצטרך להטריד את עצמך במדידות וחיתוכי מידות, לא תצטרך גם להסתכן בחישוב מוטעה של כמות ההזמנה.

כל השירותים יינתנו לך באופן המהיר והמקצועי ביותר בפנייה אחת. הזדרז עוד היום למלא טופס פניה על מנת שנוכל להציע לך שירות מהיר ומקצועי.

מה יקרה בפעם הבאה שתארח בחצר ביתך?

תוכל להתגאות בפינת החמד המושלמת שיצרת, תהנה מדק סינטטי שנראה טבעי שגם עלה לך הרבה פחות מכפי שחשבת.

דמיין כמה נפלא יהיה לאכול ארוחה משפחתית באוויר הצח ובאווירה מרגיעה ופסטורלית. דק סינטטי מחיר משתלם הוא בדיוק הדבר שחסר לך בשביל להשלים את המראה הכפרי מחמם הלב שתמיד רצית להתגאות בו ולחלוק אותו עם בני משפחתך.