דק עץ אורן

3005 (2) (Custom)

החלטת ללכת על דק עץ אורן בגינה או בחצר? בחירה מצוינת, עץ אורן הוא העץ הנפוץ בעולם בבנייה ותעשייה וזאת בשל תכונותיו הטובות הרבות.

מעט מידע כללי על עץ האורן

עץ האורן הוא עץ רך, קל וגמיש אך עם זאת גם חזק, בנוסף נוח מאוד לעבוד עם האורן, הוא קל לחיתוך ולהדבקה, לליטוש ולצביעה והוא גם זול יחסית לשאר סוגי העצים המשמשים לבנייה. האורן גדל הן בצורה טבעית והן בצורה יזומה באזורים רבים בעולם ובעיקר בפינלנד.

מה מייצרים מעץ אורן?

התשובה לשאלה זו מלווה ברשימה ארוכה וכוללת – ריהוט מעץ אורן (פנים וחוץ), דלתות ומשקופים, מסגרות, תשתיות לבנייה, פרגולות, פרקטים, מוצרים דקורטיביים ואפילו מחסנים ובקתות עץ, וזו רק רשימה חלקית של הפריטים הנפוצים.

דק עץ אורן

ברוב הדקים ואין זה משנה מאיזה סוג עץ הם בנויים התשתית עליה מונחות הקורות עשויה עץ אורן. ניתן כמובן לבנות דק עץ אורן מתחילתו ועד סופו וזו בחירה די פופולרית בקרב קהל רחב, יתרונותיו הרבים של האורן הופכים אותו למבוקש בתחום הדקים וגם עלויות התקנתו משתלמות במיוחד.

מעוניין באינפורמציה נוספת על דקים מעץ אורן או על דקים מעצים אחרים?

פה בפורטל מקום בצל נשמח לספק לכך מענה מסודר, מידע אמין והתקשרות יעילה עם מיטב אנשי המקצוע בתחום הדקים, פשוט השאר לנו פרטים בטופס המצורף וקבל שירות ללא פשרות וללא תשלום.