דק פולימרי

דק פולימרי

אם אתה מעוניין בהתקנת דק אך לאו דווקא בטוח שדק העשוי עץ טבעי היא הבחירה המושלמת בשבילך, אם אתה תוהה אם יש אופציות נוספת מומלצת ויעילות לא פחות – אז יש.

 

דק פולימרי, דק דמוי עץ ודק פלסטיק, במאמר זה נתמקד בדק פולימרי, אך בסיור באתר תוכל למצוא שפע של מאמרים על סוגי הדקים הקיימים – הטבעיים והסינתטיים כאחד.

דק פולימרי – בחירה ירוקה המלווה ביתרונות רבים נוספים

 

דק פולימרי הוא דק המשלב בין עץ לבין חומר סינתטי – הפולימר, כלומר הוא אינו מלאכותי לחלוטין כיוון שהעץ קיים בו אך מן הסתם בכמות פחותה בהרבה מאשר בדק שעשוי עץ טבעי לחלוטין.

חלק מהיתרונות הנלווים לדק זה הם -

 

  • היתרון הירוק – אפשר לומר שדק פולימרי הוא דק אקולוגי כיוון שחומר הגלם בו נעשה שימוש הוא ידידותי לסביבה, הוא ניתן למחזור ואחוז העץ הקיים בו נמוך יחסית.
  • איכותו של הדק הפולימרי אינה נופלת מאיכותו של דק עץ ואולי אף גבוהה יותר, זאת משום שהוא עמיד ביותר ושומר על תכונותיו ועל צבעו זמן ארוך.
  • דק פולימרי הוא בעל מראה אסתטי, אלגנטי ואחיד, הוא לא דוהה או מתעוות, הוא קל במיוחד לניקוי ואינו דורש שימון או פעולות תחזוק אחרות.
  • בכל הנוגע לצבעים, גוונים ומרקמים המבחר הקיים בתחום רב וברמה גבוהה.

הירשם באתר מקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים ותקבל מיד מידע על כל סוגי הדקים והצעות מחיר משתלמות ואטרקטיביות מספקים ומתקינים.