הצללה לגינה

הצללה לגינה

השקעת רבות בטיפוח הגינה אך אינך יכול להינות ממנה כראוי מפאת תנאי מזג האוויר? מה הבעיה?! כיום, ניתן למצוא מגוון פתרונות הצללה לגינה, אשר יאפשרו לך ליהנות מפירות השקעתך בכל עת!

פתרונות הצללה לגינה

פרגולה המעניקה פתרון למפגעי מזג האוויר השונים המונעים ממך את היציאה לגינה, יכולה לשמש הן כפריט עיצובי והן כפריט פרקטי אשר ישמש אותך רבות. סככה זו מעניקה הן מחסה מפני הגשם והן הצללה בימי הקיץ הלוהטים.

סוגי המוצרים המובילים בשוק

שוק הפרגולות והסוככים התפתח רבות בשנים האחרונות ולכן, ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרי הצללה לגינה בהתאם לתקציב ובהתאם להעדפות עיצוביות אישיות:

  • פרגולה מעץ – פרגולות העץ הפופולאריות הינן פתרון הצללה הידוע בזכות היותו אסתטי במיוחד ומושך תשומת לב רבה. את פרגולת העץ מתאימים בדיוק רב לגודל הגינה, תוך הקפדה על עיצוב, חוזק, יציבות והגנה מפני מפגעי האקלים השונים. ניתן לרכוש פרגולות ממגוון עצים, פשוטים ומיוחדים כאחד.

בניגוד לדעה הרווחת הגורסת כי על פרגולות העץ להיות פתוחות ולכן הן אינן יכולות לספק מענה ראוי לבעיות האקלים, ניתן בהחלט לבנות פרגולות עץ סגורות, המקנות מראה טבעי יותר לגינה, מאשר פרגולות סגורות הבנויות מחומרים אחרים.

בנוסף, נהוג לבנות את פרגולות העץ מעצים משובחים אשר עברו טיפול מיוחד המגן עליהם מפני מזיקים ומפני ריקבון. על מנת להבטיח את עמידותה של פרגולת העץ לאורך שנים, יש לבצע טיפול חד שנתי בעזרת חומרים המבטיחים את יציבותה ואת עמידותה של הפרגולה.

  • פרגולה מאלומיניום – המדובר בפרגולה עמידה וחזקה במיוחד. פרגולה זו משווקת במגוון צבעים ועיצובים מרהיבים. פרגולות אלה ידועות בעמידותן הרבה במפגעי מזג האוויר השונים ומשמרות את צבען וצורתן לאורך שנים. התקנתן של פרגולות האלומיניום הינה מהירה במיוחד, היות והן מורכבות מראש במפעל ולא בבית הלקוח. בנוסף, ניתן לקבל את פרגולת האלומיניום בגוון עץ ובכך ליהנות הן מהיתרון העיצובי של פרגולות העץ והן מהיתרונות הפונקציונאליים של פרגולות האלומיניום.

רוצה לקבל ישירות אליך את הצעות המחיר המשתלמות ביותר מצד אנשי המקצוע המובילים ביותר בכל רחבי הארץ? כאן, במקום בצל, תמצא את אנשי המקצוע האמינים והמנוסים ביותר בתחום הפרגולות במרחק הקלקה! מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך את טובי המומחים ללא עלות והתחייבות.