הצללה למרפסת

הצללה למרפסת

חם מידי לשבת במרפסת? נואשת מלמצוא פתרונות הצללה למרפסת שיעזרו בזמן הקיץ?

לא לדאוג, אם כבר בורכתם בדירה עם מרפסת, למצוא שיטות הצללה זה החלק הקל. פה תוכלו להתרשם על קצה המזלג מהאפשרויות שעומדות בפניכם וליצור קשר עם בעלי מקצוע שיסייעו לכם בפתרונות הצללה טובים לביתכם.

הנה כמה פתרונות הצללה למרפסת:

התקנת פרגולה – זהו הפתרון המוכר שאנו מוצאים לרוב בגינות פרטיות. פרגולה, העשויה לרוב מעץ או אלומיניום, מהווה תוספת נהדרת לכל מרפסת או גינה. פעמים רבות הפרגולה מהווה פריט עיצובי לכשעצמה, אך ניתן גם לגדל סביבה גפנים וצמחים אחרים, ובעיקר להנות מהצל שהיא מפיקה עבורנו.

סגירת מרפסת – אחת הדרכים להנות ממרפסת מוצללת חלקית או מוצללת לחלוטין היא בעזרת זכוכית שבאמצעותה הופכים את המרפסת לסגורה. מדובר בשיטת הצללה למרפסת שמתאימה לאלה שזקוקים לחדר נוסף בבית ולא מצליחים לנצל כראוי את המרפסת במצבה הנוכחי.

גינה במרפסת – זה אמנם נשמע כמו רעיון מופרך, אך מדובר בפתרון מקורי שעשוי לסייע לכם לשרוד את הקיץ החם. עצים גבוהים בגינה ייצרו צל טבעי, ובחירה נכונה של צמחייה זו דרך מצוינת להבטיח מעט אוויר רענן גם בימים החמים יותר.

מקום בצל – פורטל ההצללה של ישראל

האתר שכאן נועד לעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים. אם אתם מחפשים להתקין פרגולה, סוכך, גזיבו, גג זכוכית או כל פתרון הצללה אחר, הגעתם למקום הנכון. כאן באפשרותכם לקבל לידכם הצעות מחיר חמות ורלוונטיות בלי לצאת מהבית.

איך זה עובד? ממלאים את הטופס שמצורף בתחתית העמוד, ומחכים לטלפון שיצלצל במהרה. אוספים את הצעות המחיר ובוחרים בהצעה המשתלמת והטובה ביותר. מדובר בשירות חינמי שלא מצריך כל התחייבות מצידכם, אך יכול לחסוך לכם לא מעט כסף.