כמה עולה פרגולה

כמה עולה פרגולה?

תמיד תהית כמה עולה פרגולה? בוא להתאים את התקציב לסוכך

כולם כבר יודעים כי פרגולה היא הסוכך המושלם למרפסת של הבית. היא מגדילה בעוד כמה מטרים את שטח החדר ויוצרת המשכיות ותחושת מרחב, ניתן לעצב אותה במגוון דרכים והיא שימושית מאוד. אך שאלה השאלות נותרת בעינה- כמה עולה פרגולה?

לפניך הערכות של מחירים עבור סוגי הפרגולות השונים. עלות פרגולה תלויה בגורמים רבים ובין היתר בסוג העץ, הסוכך והחומרים האחרים, המיקום בו היא מותקנת, גודלה, עיצובים ותוספות מיוחדות על פי הצורך, ועוד ועוד.

  • פרגולות עץ- מהנפוצות ביותר שיש היום. בנייה של פרגולה העשוייה עץ תעלה לך בין 450 ל-700 שקלים למ"ר, כשעלותה תלויה גם בשאלה האם היא מוצמדת לקיר או מורכבת הרחק ממנו- בלב החצר או המרפסת, ובאילו סוגי רעפים עושים שימוש.

 

  • פרגולות אלומיניום- כנראה נחשבת ליקרה מבין כולן. מחיר של בניית פרגולת אלומיניום יהיה בטווח של 650 שקלים לבין 1000 שקלים למ"ר והוא שוב תלוי במיקום הפרגולה ובסוג התריסים בהם משתמשים.

 

  • פרגולות פלסטיק- עלותן של פרגולות מפלסטיק תעמוד על 550 שקלים בממוצע אך יכולה להגיע גם עד 800 שקלים למ"ר.

 

בהזמנת עבודה מאיש מקצוע, כדאי קודם כל להזמינו אליך הביתה להערכת המקום ותנאי העבודה, הזמן לביצוע הקמת הפרגולה, הערכת בניית תשתית ראויה ומתן הצעת מחיר אטרקטיבית. התעניין בקפידה לגבי החומרים מהם נעשה שימוש, העמידות שלהם בפני גשם ושינויים קיצוניים של מזג האוויר, יכולת סינון קרינת השמש שלהם וכדומה.

פרגולות לא חייבות להיות רק פונקציונליות ולבצע תפקידן נאמנה בהגנה על היושבים במרפסת. אפשר להפוך היום כל פרגולה פשוטה ויחסית זולה למשהו מעוצב ומיוחד בלי הרבה מאמצים או משאבים, עם רק מעט דמיון.

גלה בעזרתינו כמה עולה פרגולה

מעוניין במידע נוסף? זקוק להצעות מחיר טובות יותר? נשמח לעזור לך במשימה של בניית הפרגולה ולאתר עבורך בתי עסק בתחום הסוככים והפרגולות. מלא את הטופס הבא ותחסוך לך זמן ומאמצים בחיפוש אחר אנשי מקצוע זמינים לעבודה שיספקו לך פרטים נוספים והצעות מחיר.