מרקיזה

מרקיזה

אם גם לך מפריעה השמש הישירה שחודרת אל הבית במהלך חודשי הקיץ החמים, אם גם אתה מחפש פיתרון לגשם אשר מרטיב את הכביסה התלויה לייבוש, אם גם העסק שלך ממוקם בפינת רחוב חבויה ואתה מעוניין בשלט בולט שגם ישמש כקירוי מפני השמש או הגשם – זה הזמן לגלות הכל אודות מרקיזות!

 

אין אדם שלא מכיר את המראה של מרקיזות, אותם סוככים הנראים כמו מעין כיפה מעוצבת מעל חלונות או דלתות של בתי עסקים. יש משהו במראה של מרקיזה אשר מזכיר את אותם גגונים אסתטיים בעיר ונציה. ואכן, היופי האירופאי של המרקיזות הפך אותן לשימושיות ופופולאריות במיוחד.

מהי מרקיזה?

 

סוכך מרקיזה קנה את הפופולאריות שלו בזכות אופן הייצור הפשוט, ההרכבה הנוחה וקלות השימוש בו. הוא מתאים לכל סוג של חלון או מרפסת, מספק בידוד מתנאי מזג האוויר החיצוניים, אפילו במצבים בהם נותר החלון פתוח בגשם.

מעבר לפונקצית ההגנה מפני השמש או הגשם, תלוי בעונת השנה, מספקת המרקיזה גם פונקציה אסתטית ודקורטיבית. כל אחת מן המרקיזות מגיעה בצבעים שונים, אשר מותאמים לכל סגנון עיצוב וצורך, כך שתוכל לבחור את הצבע המועדף עליך במיוחד מתוך המגוון המוצע.

סוגים של מרקיזות

 

– המרקיזה הנפוצה ביותר היא הכיפה, אשר מהווה תוספת דקורטיבית לכל חלון או כניסה ומעניקה מראה ביתי וחמים. המרקיזה הזו בדרך כלל מגיעה בצורה הניתנת לקיפול נוח ופשוט.

– בתוך קטגורית מרקיזות הכיפה, ניתן למצוא את המרקיזה החשמלית, אשר נפתחת ונסגרת באמצעות מפסק חשמלי, את הידנית, אשר נפתחת באמצעות משיכת חבל והמרקיזה הנשלטת באמצעות שלט רחוק.

כיצד לבחור את המרקיזה הנכונה?

 

ראשית, יש להתחשב בצרכים הספציפיים שלך. מדובר בחלון קטן או גדול? במרקיזה אשר אמורה לשמש כהגנה מפני השמש או הגשם? מיקום המרקיזה יקבע גם את הסוג הנדרש: ידני, חשמלי או כל סוג אחר. החדשות הטובות בנוגע למרקיזות הן שהן אינן דורשות אישורי מיוחדים מהעירייה והתקנתן היא חוקית לגמרי.

בנוסף, יש לוודא שאתה רוכש את המרקיזה אצל יצרן אמין ואיכותי אשר יבטיח את עמידותה ושרידותה של המרקיזה לאורך זמן. בנוסף, מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מיומן, אשר יבצע את ההרכבה בצורה אסתטית ובטיחותית.

אם אתה מעדיף להשאיר את החיפוש של בעלי המקצוע הנכונים לאחרים, יש לנו הצעה מושלמת עבורך! כל שעליך לעשות הוא למלא את הפרטים באתר ואנו נקשר בינך לבין אנשי המקצוע והמשווקים האיכותיים, האמינים והמשתלמים ביותר – חינם וללא התחייבות מצידך!