מרקיזה חשמלית

מרקיזה חשמלית

מחפש סוכך מוצלח לחלון, למרפסת הדירה, לכניסה לבית או לבית העסק? לשמחתך הגעת למקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים של ישראל פה תוכל להיחשף לכל האפשרויות ולעלויות ללא חיפושים מאומצים.

 

האם שמעת על מרקיזה חשמלית? מה עושה אותה לכה מבוקשת?

 

הסוכך המכונה מרקיזה הוא אותו סוכך מתקפל באופן ידני או חשמלי העשוי בדרך כלל שלדת אלומיניום בצורת קשתות שעליהן מתוח בד. המרקיזות המוכרות לרובנו הן מפוספסות בשני צבעים ובעלות מראה חינני, מעט אירופאי, אולי משום שבאירופה נעשה בהן שימוש לעתים קרובות בפתחי חנויות ובכניסה לבתי קפה ולמסעדות.

מרקיזה חשמלית היא אחת האופציות המבוקשות בתחום הסוככים בשל מספר סיבות – היא פשוטה להתקנה ולהפעלה, מתאימה לכל פתח, מספקת הגנה ראויה מפני שמש, קרינת UV וגשם, ניתנת לפתיחה ולסגירה בשעת הצורך ולא פחות חשוב המראה שלה אסתטי ונעים.

בכניסה לבתי עסק, לחנויות או מעל חלונות ראווה הן יוצרות אפקט אלגנטי ומזמין וניתן כמובן להדפיס עליהן את שמו של המקום כתוספת לשלט או במקומו, כמו כן כיום קיים מגוון רחב יותר של צבעים וניתן לבחור בכהה או בהיר, עדין או זועק.

 

זקוק לפרטים נוספים על מרקיזה חשמלית כדי להגיע להחלטה? מעוניין להתוודע לסוגי סוככים ופרגולות אחרים? אינך צריך לעשות דבר מלבד למלא ללא תשלום את הטופס המצורף וכל המידע בדרכו אליך – פרטים, הצעות מחיר מהעוסקים בתחום ועזרה מקצועית.