משטחי דק

משטחי דק

יש לך גינה? רוצה לשדרג אותה?

אם כבר השקעתם את הזמן והמשאבים וטיפחתם לכם גינה ירוקה, כדאי להתאמץ עוד טיפה ולדאוג לחלק החשוב ביותר שיכול לשדרג את הגינה בצורה משמעותית – משטח דק מסוגנן.

משטחי דק הפכו לפופולאריים מאוד בארצנו בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא כאלה בגינות רבות. משטח דק מאפשר לכם להנות מהגינה באופן פרקטי יותר, תוך כדי חלוקתה למספר אזורים שונים. כך אפשר לסדר פינת צמחייה, פינת ישיבה ואזור שיוקדש למלאכת המנגל.

משטחי דק – לבחור מבין שפע של אפשרויות…

חשבתם שכל משטחי הדק נראים אותו הדבר? היום ניתן לעצב משטחי דק בהתאם לכל בקשה. דק מגיע במגוון של צבעים בהתאם לסוג העץ שתבחרו, ויכול להיות מורכב גם מחומרים סינתטיים. את הדק מצפים בלכה ובחומרים נוספים שדוחים מזיקים ומאריכים את חייו.

חוששים מהליך ההתקנה? לא מעוניינים בשיפוץ ארוך? יש לנו חדשות טובות עבורך, הרכבת משטח דק זו פעולה קצרה יחסית, גם אם מדובר באזורים גדולים יחסית. תוך כמה ימים לכל היותר תוכלו להנות מדק חדש בגינה, ולהפסיק להתהלך על אדמה יבשה או על אבנים.

ללכת אך ורק על משטח דק איכותי!

בדיוק כמו כל דבר אחר בחיים, גם בתחום הדקים אפשר לבחור באופציה הטובה ואפשר לבחור באופציה הזולה. על מנת שמשטח הדק שברשותכם יאריך חיים ולא יירקב בשל לחות, חשוב לבחור בחברה המתמחה בהכנה והרכבה של דקים מחומרים איכותיים בלבד!

מקום בצל – לסדר דק עוד היום

לא יודע איך ליצור קשר עם חברות דק? האתר שכאן נועד בשבילך. פה אפשר לאתר חברות דק מקצועיות תוך זמן קצר ובחינם. ממלאים את הטופס שמצורף בתחתית העמוד, ומחכים לטלפון שיצלצל!