סגירת חורף

סגירת חורף

אם המסעדה שלך מלאה קהל במהלך חודשי הקיץ, אבל ריקה בחורף, אם מרבית שטח המסעדה מתבסס על מרפסת חיצונית, אם אתה לא רוצה להפסיד לקוחות רק בגלל הגשם והקור של החורף – יש לכך פתרון פשוט וקל! בוא ללמוד כל מה שעליך לדעת בנושא סגירת חורף למסעדות.

 

בעלי מסעדות רבים נתקלים בבעיה דומה: מגיע החורף ועמו הרוחות החזקות והגשמים השוטפים, מה שגורם ליותר ויותר אנשים לוותר על היציאה מהבית, על אחת כמה וכמה על הישיבה תחת כיפת השמיים. כי מי רוצה קפה לוהט שמשתדרג בשניות לאייס קפה?

סגירת חורף למסעדות

 

סגירת חורף היא למעשה סוג של פשרה אשר הוסכמה בין רשויות מקומיות ברחבי הארץ לבין בעלי העסקים, אשר סופגים הפסדים בעונות החורף. מדובר בהקמה של מבנים זמניים מחוץ למבנה המסעדה הקיים ופירוקם המהיר עם סיום החורף.

קיימים סוגים שונים של סגירת חורף למסעדות, אשר מושפעים מעיצובים, חומרים ומיקומים שונים:

–  סגירות החורף הפופולאריות ביותר הן אלו העשויות בד, שכן מחירן נמוך יחסית ואופן הרכבתן ופירוקן הוא קל ומהיר במיוחד. מצד שני, עמידותן בפני גשמים ורוחות עזות היא חלשה יותר.

– סגירה נוספת היא סגירת זכוכית, אשר יוצרת הפרדה אקלימית ממזג האוויר שבחוץ, אך בשקיפותה משאירה את התחושה הבלתי נפרדת מהסביבה החיצונית, דבר שיוצר אווירה מיוחדת ונעימה עבור הסועדים.

– סגירות חורף פופולאריות נוספות הן הסגירות העשויות עץ בשילוב פלדה, אשר נצבעים בצבעי אל-חלד ומבטיחים הגנה ועמידות של הסגירה כולה לאורך זמן, בכל תנאי אקלים.

כיצד לבחור סגירת חורף בצורה נכונה?

– בתור התחלה, מומלץ מאוד לבחור את הסגירה המתאימה ביותר לאופי, למיקום ולמסגרת התקציב של המסעדה שלך. אם מדובר במסעדה כפרית, למשל, רצוי שהסגירה תהיה עשויה עץ ותשדר כפריות נעימה.

– קח בחשבון שהקמת סגירה קבועה ולא זמנית, יכולה להוות השקעה כלכלית ארוכת טווח. מבנה המגן מהגשם בחודשי החורף, יכול בקלות להוות פתרון הצללה בחודשי הקיץ החמים.

– הקפד לבדוק עם הרשות המקומית בנוגע לסוג סגירת החורף אותה אתה מתכנן להקים. לכל רשות ההסכמים והחוקים העירוניים שלה, כך שכדי לא להסתבך מומלץ לוודא מראש שהמבנה הארעי שתכננת עומד בכל התקנים והדרישות.

אין ספק שכדי לגרום ללקוחות שלך ליהנות מאווירת המסעדה ואיכות האוכל שמוגש בה גם בחודשי החורף הגשומים והקרים, אתה חייב לעצמך סגירת חורף איכותית, אשר תעזור להגביר את הכנסותיך גם בחורף.

בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל אנו יודעים שכבעל עסק אין לך את הזמן הדרוש להתרוצץ בין בעלי מקצוע ומוכרים כדי למצוא את העסקה האיכותית והמשתלמת ביותר. לכן, אנו מציעים לך למלא את הטופס המצורף ולהצטרף לשירות חיפוש ואיתור אנשי מקצוע והצעות עבודה אטרקטיביות במיוחד – חינם וללא כל התחייבות מצידך!