סגירת מרפסת מקורה

סגירת מרפסת מקורה

הבית מעט צפוף? חשוב על סגירת מרפסת מקורה

ממש כשנראה שאין עוד מה לעשות, הבית צפוף והחדרים בו קטנים, נותר עוד איזור אחד שניתן להגדיל באמצעותו עוד קצת את הבית. סגירת מרפסת מקורה היא אופציה טובה לכל מי שלא עושה שימוש רב במרפסת שלו והיה רוצה להגדיל בעוד כמה מטרים את הסלון או החדר שלו. בוא לגלות את הדרך היעילה ביותר לסגור מרפסת.

בשנים האחרונות גדל מספר האנשים שעושה שימוש באלומיניום לצורך סגירה של מרפסות. זאת משום שקירוי ואטימה באמצעות חומר זה מסוגלים לבודד את החלל בצורה מצויינת מפני קור וחום. בין האלומיניום משלבים גם זכוכית, מטייחים כדי לסגור את הכול ומתקבל מראה מסוגנן ומבנה פונקציונלי ביותר.

השימוש באלומיניום מקצר את משך העבודה מאוד בהשוואה לעבודה עם בטון למשל, הוא זול ונוח יותר ונחשב ל"בנייה קלה".

בצורה כזו אפשר להגדיל חדר מסויים או ליצור חדר נוסף בבית ואפילו להוסיף לו כניסה משל עצמו. מרפסות הן עניין מבוקש מאוד בקרב דיירים המבקשים לשכור או לקנות דירה ויש להן את הכוח להעלות את ערך המבנה בעשרות אחוזים.

מחיר סגירת מרפסת מקורה יהיה נמוך יותר מאשר סגירה של מרפסת חסרת גג או קירוי. זאת משום שאטימה של מרפסת חשופה לגמרי היא עניין מורכב הרבה יותר ויש לבצע בדיקות מקיפות לפני שמתחילים בעבודה, שלעיתים אף בכלל לא תהיה אפשרית הן מבחינה חוקית והן מבחינה ביצועית. טווח המחירים הוא רחב ביותר מאחר וההבדלים בין מבנה למבנה ובין המרפסות הם לעיתים גדולים מאוד.

כיום ניתן לסגור מרפסת בצורה שתשתלב עם מראה הבית ולא תבלוט בזרותה, תהיה איכותית ותספק הגנה ואטימה מושלמת מגשם, קור ושמש.

סגירת מרפסת מקורה בקלי קלות

מחפש פתרונות לסגירת המרפסת המקורה שלך? רוצה להוסיך למרפסת פרגולה, סוכך או גגון? הגעת למקום הנכון! אנחנו בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל נשמח לסייע לך במציאת המומחים ואנשי המקצוע האמינים ביותר בתחום ההצללות. מלא את השדות הבאים ונפנה את כולם אליך, ללא צורך בהמתנה, ללא תשלום וללא התחייבות מצדך.