סוכך לחניה

סוכך לחניה

אין תחושה מעצבנת יותר מאשר הרגע בו אנחנו נכנסים לאוטו שלנו ומגלים שההגה רותח כמעט כמו עגבנייה בטוסט. זה לא נעים לשבת באוטו רותח בשיא הקיץ ולחכות עד שההגה יצטנן ועד שהמזגן יתחיל לקרר. אך מה לעשות, במדינת ישראל בה שורר קיץ תמידי, סיטואציה זו מתרחשת לעיתים קרובות. מה אפשר לעשות בעניין?

סוכך לחניה – הסוף להתחממות האוטו

כאשר אנחנו משאירים את האוטו בשמש לאורך זמן רב, לא רק אנחנו סובלים מההשלכות. החום העז פוגע בשכבת הצבע והפח של האוטו וגורם לפגיעה איטית אך יסודית במנוע. כל קיץ בישראל מוריד מערכו של האוטו שברשותנו ומקצר את חייו. גם בחורף המצב לא תמיד נעים, ברד וגשם חזק יכולים לחדור לפנים הרכב ולעשות נזק בלתי הפיך לריהוט הפנימי שבאוטו. אובך וסופות חול יכולות לגרום לרכב להיראות כאילו בזה הרגע יצא מן השטח. לא חבל?

הרכבת סוכך לחניה זו דרך פשוטה לוודא שלפחות כאשר האוטו חונה בבית, הוא מוגן ומוצל. ניתן לבחור את החומרים מהם יורכב הסוכך, ולהתאים אותו בגודלו לחנייה שברשותכם ולמספר הרכבים החונים.

אחרי הכל, השקעתם לא מעט כסף ברכב חדש ומדובר באחת ההשקעות המשמעותיות ביותר שכל משפחה מבצעת, אז לא כדאי לדאוג להאריך את חיי הרכב בעזרת סוכך לחניה? בעלות נמוכה יחסית אפשר לדאוג לפתרון פשוט ושימושי שיחסוך לא מעט אי נוחות וישמור על הרכב בצורה טובה יותר.

מקום בצל – לעבור את הקיץ בשלום

פורטל מקום בצל מציעים לכם להנות מכל פתרונות ההצללה שקיימים היום בשוק. רק מלאו את הטופס הקצר שמצורף כאן, ציינו מה אתם מחפשים, ותוך זמן קצר ספקים מקצועיים יאתרו אתכם עם כל המידע שרציתם!