סוכך לרכב

סוכך לרכב

אם גם לך נמאס מהשפעתו השלילית של מזג האוויר על רכבך, אולי כדאי שתשקול התקנת סוכך לרכב! כאן, בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל תמצא את כל המידע לו אתה זקוק אודות סוככים לרכב.

יתרונותיו של סוכך לרכב

במרבית הבתים בישראל אין חניה מקורה המגנה על הרכב מפני השפעות מזג האוויר ומונעת ממך להירטב בחורף, או להתייבש מרוב חום בכניסה לרכב בימי הקיץ. התקנת סוכך בצמוד לבית, הינו פתרון פרקטי מצוין לשם פתירת הבעיות הללו.

סוגי סוככים לרכב

  • סוכך קבוע עם כיסוי קל וגמיש – לרוב, מדובר בסוככים העשויים עמודי מתכת ומכוסים בבד עמיד וגמיש. את הסוככים הללו ניתן לחבר ישירות אל קירות הבית ואין חובה לבנות אותם כיחידה נפרדת העומדת בפני עצמה.
  • סוכך קבוע עם כיסוי עץ או מתכת – סוככים אלה מזכירים בצורתם את פרגולות העץ אותם נהוג לבנות בחצר הבית. לרוב, הם עשויים עץ או מתכת אלומיניום. המדובר בסוככים עמידים וחזקים במיוחד, אך ישנם אזורים בהם נדרש אישור עירוני על מנת להקימם.
  • סוכך נייד – כיום, ניתן להשיג סוככי רכב מתקפלים, אותם ניתן לפרק או להרכיב לפי דרישה. סוככים אלה אינם דורשים רישיון הקמה.
  • סוכך חשמלי – סוככים אלה דומים לסוככים החשמליים המותקנים בחצר הבית או במרפסת הבית. ניתן לשלוט באורך, בפתיחת ובסגירת הסוכך באמצעות שלט. סוככים אלה מהווים פתרון הצללה יעיל, אך אינם עמידים מפני מפגעי האקלים השונים באותה יעילות כגון הסוככים הקבועים.

כיצד לבחור בעל מקצוע אמין בתחום בניית הסוככים

על מנת לוודא כי התקנת או בניית הסוכך מתבצעת באופן איכותי ועמיד, כדאי לפנות אל בעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום הפרגולות והסוככים. יש לבקש מבעל מקצוע המלצות מצד לקוחות עבר, דוגמאות של עבודות אותן ביצע ותעודת אחריות מקיפה.

רוצה להתקין סוכך לרכב, סוכך למרפסת או פרגולה לחצר? מעוניין לקבל את הצעות המחיר המשתלמות ביותר ישירות אליך? מלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליך את מיטב המומחים בכל רחבי הארץ ללא עלות וללא התחייבות!