סוכך מסילות

סוכך מסילות

יש בבית מרפסת לא מנוצלת?

קיימות שתי סיבות עיקריות בגינן אנו מדחיקים את קיום המרפסת שלנו; או שאיננו מעוניינים לשטוף אותה אחר הגשמים וסופות החול, או שאיננו רוצים לבלות תחת השם היוקדת. מזל שהיום אפשר לפתור בקלות שתי בעיות אלה בעזרת פיתרון אחד ויחיד – הרכבת סוכך במרפסת.

מהו סוכך מסילות?

סוככי מסילות מוכרים לנו ממקומות רבים, הם לרוב מפוספסים ומזכירים לנו גלידריות ישנות. סוכך מסילות מונע על פי רוב על ידי מנוע ידני או אוטומטי. הסוכך נבנה סביב מספר מסילות שביניהן מתמתח הבד. השימוש בסוככי מסילות נעשה לרוב בכניסה לבתים פרטיים ובתי עסק, ולעיתים גם לכיסוי אזורים שלמים דוגמת מרפסות.

סוכך מסילות לגג יכול להיות מורכב על כל סוגי הפרגולות, על חדרים קיימים (פטיו, חדר שמש ועוד) או על מבנה מיוחד שמרכיבים לצורך הסוכך. ניתן להשתמש בסוכך זה לא רק לכיסוי גגות, אלא גם לסגירת אזורים שלמים. אז ייעשה שימוש במבנה גדול יותר, ובד הסוכך יגיע עד הרצפה וישמש כקיר.

סוככי מסילות עמידים במיוחד בפני פגעי מזג האוויר. הבד בו נעשה שימוש עשוי מחומרי ניילון והינו אטום לחלוטין. סוכך מסילות יכול להחזיק מעמד לאורך שנים, ובעזרת ניקיון ותחזוקה שוטפים הוא תמיד ייראה חדש ונוצץ.

התקנת סוככים עם פורטל מקום בצל!

אנחנו אמנם לא נתקין לכם את הסוכך, אך נסייע לכם למצוא את האדם שכן. ריכזנו עבורכם בעלי מקצוע אמינים רבים מכל הארץ שמתמחים בפתרונות הצללה שונים. אתם רק ממלאים את הטופס הקצר שמצורף בתחתית העמוד, ומחכים לנציג שירות שייצור עימכם קשר במהרה. השירות ניתן לכם בחינם ואינו מצריך שום התחייבות או רישום.