סוכך מתקפל

סוכך מתקפל

מחפש סוכך מוצלח ואינך בטוח מה כדאי יותר ובמה לבחור? סוכך קבוע או סוכך מתקפל? מנגנון ידני או מנגנון חשמלי? אין צורך להסתבך –

 

בפורטל מקום בצל נשמח לספק לך את המידע הרצוי והנחוץ לך על סוככים ופרגולות כדי שתוכל לשים קץ להתלבטויות, להתקדם במהרה לקראת הבחירה וגם לזכות להצעות מחיר משתלמות ישירות מהספקים.

סוכך מתקפל וסוכך קבוע – לפני הכל יש לבחור ביניהם

לכל סוג סוכך המאפיינים והיתרונות שלו, קיימים לא מעט סוגים של סוככים המיוצרים בדרכים, צורות, גדלים, דוגמאות ומחומרים שונים, אך ההחלטה הראשונה שצריכה להיעשות, זאת שקודמת לכל השאר היא האם לרכוש סוכך מתקפל או סוכך קבוע.

סוכך קבוע כשמו כן הוא, בדומה לפרגולה מרגע שהוא מותקן הוא נותר כפי שהוא, לא ניתן לקפל, לפתוח או לסגור אותו, הוא מתאים בעיקר במקרים בהם יש צורך קבוע בהצללה ובהגנה מגשם ולמי שבטוח שאינו זקוק לאופציה לשינוי ולשליטה בסוכך.

סוכך מתקפל מאפשר שליטה מלאה בפתיחתו וסגירתו, אם על ידי מנגנון קיפול ידני ואם על ידי מנגנון קיפול חשמלי. ישנם כמה סוגים של סוככים מתקפלים כאשר הנפוצים שבהם הם – סוכך מרקיזה, סוכך חלון, סוכך מסילות וסוכך זרועות, כל סוג מתקפל או נסגר באופן שונה אך בכולם ניתן לבצע את הפעולה.

 

כמובן שהאינפורמציה שניתנה פה במאמר היא כללית ומתומצתת, אך אם ברצונך לדעת יותר, לקבל מידע מסודר ואף יעוץ מקצועי שיסייע לך בהחלטה כל מה שצריך זה להירשם באתר ולהנות משירות ללא תשלום, אמין ומהיר.