סוכך שמש

סוכך שמש

מחפש פתרון פונקציונאלי ודקורטיבי להגנה מפני הגשם והשמש במרפסת ביתך? סוכך שמש איכותי ומעוצב עשוי להוות את הפתרון המושלם בעבורך!

מהו סוכך שמש

סוכך שמש נועד על מנת לספק הגנה עילית מפני השמש בחצר הבית או במרפסת. סוככים אלה מהווים פתרון הצללה דקורטיבי ויעיל מפני קרינת השמש החזקה וכיום, ניתן לשדרגם ולהפכם לפתרון יעיל המספק הגנה מפני גשם ורוחות.

סוככי מסילות – הגנה כפולה הן מפני השמש והן מפני הגשם

סוכך מסילות מתאים להתקנה במרפסת או בחצר בה ניתן לתחום את האזור משני צדדים. סוככים אלו ניתנים לשליטה באמצעות ידית או מפסק חשמלי, המאפשר לך לקבוע את רמת הקירוי הרצויה לך.

סוגים נוספים של סוככי שמש

בנוסף לסוככי המסילות, ניתן כיום לרכוש מגוון סוגים של סוככים, בהתאם להעדפה ולצרכים אישיים:

  • סוככי זרועות קסטה – סוככים אלה ניתנים לשליטה חשמלית באמצעות שלט או מפסק והם מומלצים במיוחד לשימוש במרפסות.
  • סוככי מסך – סוככי המסך בנויים הן מסוכך עילי והן מיריעת בד המספקת פתרון הצללה צידי, הניתן לשליטה באמצעות קשירת יריעת הבד.
  • סוככי זרועות – סוככי הזרועות הפופולאריים הם סוככים המאפשרים פתיחה וסגירה באמצעות זרועות וניתנים לקיפול בזמנים בהם אין בהם צורך. אולם, סוככים אלה אינם מספקים רמת עמידות גבוהה אל מול רוחות עזות ולכן אם אינם מומלצים באזורים בהם ישנה חשיפה גבוהה לרוחות.
  • סוככים קבועים – סוככים אלה עשויים מחומרים קשיחים ועמידים. הם אינם ניתנים לקיפול ולא ניתן לשנות את רמת הקירוי באמצעות סגירה חלקית שלהם.

אינך יודע כיצד לבחור סוכך מתאים וכיצד להתקינו באופן עמיד ואיכותי? מה הבעיה?! מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליך את מיטב המומחים להתקנת סוככים ללא כל עלות וללא כל התחייבות.