סוככים חשמליים

סוככים חשמליים

מעוניין להציב בגינה או במרפסת סוכך להגנה מפני השמש והגשם, אך חושש שהוא יתפוס יותר מדי מקום? כיום, ניתן להציב סוככים חשמליים הניתנים לקיפול בכל עת ועת!

מהם סוככים חשמליים

הקיץ הישראלי ידוע לשמצה היות והשמש הקופחת בחוזקה מונעת מאנשים רבים לשבת בניחותא בגינתם המרהיבה או במרפסת ביתם המטופחת. לכן, מאז ומעולם אנשים רבים בישראל הציבו בדים שונים בחצר ביתם על מנת לספק הגנה מפני השמש. אולם, סוככים אלה תפסו הרבה מאוד מקום וגרעו מהאווירה הכללית במרפסת הבית או בחצר.

על מנת למנוע את בעיית המקום, חדרו אל השוק בשנים האחרונות סוככים חשמליים, הניתנים לפתיחה ולקיפול בכל עת, בעזרת מפסק חשמלי או בעזרת שלט רחוק. סוככים אלה מתאימים לשימוש הן בבתי עסק והן בבתים פרטיים והם מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות:

סוכך חשמלי מרקיזה

סוככי המרקיזה הינם יריעות בד בדמות כיפה, המותקנים על גבי זרועות אלומיניום חזקות, הניתנים להרכבה מהירה ויעילה בכל חצר ובכל מרפסת. כיום, ניתן לרכוש את סוככי המרקיזה במגוון גדלים ודוגמאות ומחירם של המרקיזות נקבע בהתאם לסוג מנגנון ההפעלה של המרקיזה. כיום, ניתן לרכוש אחד משלושה סוגי מרקיזות שונות:

  • סוכך מרקיזה בהפעלה ידנית – סוככים אלה ניתנים לפתיחה ולסגירה באמצעות מנגנון ידני.
  • סוכך מרקיזה חשמלי – סוככים אלה נפתחים ונסגרים באמצעות מפסק חשמלי.
  • סוכך מרקיזה המופעל באמצעות שליטה מרחוק – סוככים אלה ניתנים לשליטה באמצעות שלט רחוק.

סוכך חשמלי בעל זרועות

סוככי הזרועות מגיעים עם מנוע חשמלי השולט במידת הפתיחה של הסוכך. סוכך שמש זה מהווה הגנה יעילה מפני קרני השמש ומפני הגשם וניתן לפתיחה ולסגירה בקלות וביעילות. ישנם סוגים רבים של סוככי זרועות חשמליים ומחירם נקבע בהתאם לטיב החומר, גודל הסוכך וגודל המנוע. ניתן להשיג את סוככי הזרועות במגוון דגמים וצורות, בהתאם להעדפות עיצוב אישיות.

מעוניין לקבל הצעות מחיר משתלמות של סוככי מרקיזה או סוככי זרועות חשמליים? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו במקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים נפנה אליך את טובי המתקינים בכל רחבי הארץ ללא כל עלות וללא כל התחייבות.