סוככים מחירים

סוככים מחירים

נמאס לך מהשמש הקופחת? רוצה להגן על עצמך מפני קרינת השמש המסוכנת? מעוניין בפתרונות הצללה נוחים, איכותיים ומשתלמים? הגעת למקום הנכון, מעתה יש תשובה לכל צורך! בוא ללמוד את מה שחשוב לדעת על סוככים מחירים וכל הסוגים הקיימים!

 

כולנו סובלים מהשמש, זו עובדה. גם אלו אשר נוהגים לספר בהתרגשות על אהבתם לקיץ, לשמש ולפריחת הטבע – מזיעים בסופו של דבר בדיוק כמו כולם. אם אתה מסוג האנשים שקיץ עבורם הוא חום, לחות ודביקות, אין ספק שאתה צריך פתרון יעיל כדי לעבור את התקופה בשלום.

מהם סוככים?

 

סוככים נועדו למעשה למטרה כפולה, גם כפתרון הצללה בקיץ הלוהט וגם כהגנה מפני הגשם והקור בחודשי החורף. קיימים סוגים רבים ושונים של סוככים אשר מוצעים בשוק, החל מפרגולות וגגונים קבועים ועד למבנים זמניים הניתנים לקיפול ונשיאה.

כיצד לבחור סוכך?

 

מעבר לעובדה שההחלטה לרכישת סוכך נובעת מהצורך הברור להגן על המרחב מפני גשמים או מפני השמש, חשוב לקחת בחשבון עוד מספר דברים טרם הרכישה:

– הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להחליט על סוג הסוכך המתאים לצרכיך. אם אתה מעוניין, למשל, לגרום לצל בחלק נרחב של הגג, רצוי לרכוש פרגולה קבועה, שגם תתרום למראה האלגנטי של המקום. אם מדובר בצורך להגן על חבלי הכביסה מפני הגשם, רצוי לרכוש מרקיזה שתכסה את השטח הנדרש בלבד ותחסוך בהוצאות מיותרות.

– גם אם החלטת לרכוש סוכך נייד, כזה אשר ניתן לקחת לטיולים, פיקניקים או לים, חשוב מאוד לקנות אחד כזה שעומד בכל תקני הבטיחות ומסנן באופן וודאי את קרינת ה-UV מהשמש. חבל לחסוך בהוצאות הכלכליות, אבל להפסיד מהבחינה הבריאותית.

– מרבית הסוככים דורשים קבל אישור מיוחד מהרשות המוניציפלית אליה אתה שייך. עם זאת, סוככים מתקפלים אינם דורשים בדרך כלל אישורים מיוחדים.

– במידה ומדובר בסוכך עבור העסק שלך, מומלץ מאוד לבחור בסוכך איכותי ועמיד, שכן מעבר לתנאי השטח והאקלים בהם הוא צריך לעמוד, כמות האנשים שתעבור בו היא גדולה מן הרגיל. בנוסף, מרבית הסוככים מגיעים עם אופציה לכיתוב, אשר יכול לשמש כשלט בולט ולאפשר את פרסום העסק בצורה יעילה.

סוככים מחירים ועוד

 

כאמור, מגיעים הסוככים במגוון רחב של עיצובים, חומרים ואפשרויות הצבה. בהתאם לכך, לכל סוג סוככים מחירים שונים. הסוככים העשויים בד נחשבים לזולים והפשוטים ביותר, מצד אחד ואילו הפרגולות העשויות עץ נחשבות ליקרות יותר, מן הצד השני. בנוסף, הוספת מנגנון חשמלי לקיפול הסוכך מייקרת את עלותו, כמו גם גודלו.

נשמע מסובך? אנו בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל נשמח לעזור לך להגיע להחלטה הנבונה והמשתלמת ביותר! כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס המצורף ואנו נאתר עבורך את בעלי המקצוע והצעות העבודה המשתלמות ביותר – חינם וללא כל התחייבות מצידך, כדי שתוכל ליהנות מהצל עוד היום!