עיצוב פרגולות

עיצוב פרגולות

מחפש עיצוב פרגולה מקורי? הנה כמה טכניקות עבור פרגולות מעוצבות

פרגולות יש מכל הסוגים, מכל העצים וכמעט בכל הבתים. אך נראה כי רובן בסופו של דבר מסתכמות באותו מראה, באותו עיצוב, וחסרות ייחודיות מסויימת. האם גם אתה מאסת בעיצובן הסטנדרטי ואתה חושב על עיצוב פרגולות שיהיה באמת חדשני? הנה כמה טיפים לקבלת פרגולות מעצובות שכל אחד צריך.

עיצוב פרגולה זה לא בשמים

לעיתים נדמה כי על מנת לעשות משהו שונה, שלא נראה בהרבה מקומות, נדרשים כוחות על וכשרון אדיר. אך לגבי עיצוב פרגולות, לא כך הוא המצב. עם מה שידרוגים קטנים ולא יקרים, תוכל להפוך כל פרגולה למשהו יוצא דופן, שלא תראה בשום מקום אחר.

עיצוב פרגולות- טיפים שכדאי לאמץ

  • צמחים- אין כמו הצבע הירוק של הצמחים המטפסים בכדי לשבור את האפרוריות והכהות של גוון העץ. ניתן לשתול צמחים כגון פסיפלורות, גפן ובוגנוויליות צבעוניות הגדלות במהירות עם מעט השקייה ותחזוקה.

 

  • שילוב מדפים וספסלים בפרגולה- אפשר להרכיב קורות עץ בין הקורות התומכים לקבלת איזורי ישיבה ולהציב כריות מפנקות על הספסלים שנוצרו. כך גם תוכל לחסוך במקום ובריהוט בתוך החלל המקורה וגם תעשה משהו חדשני וייחודי.

 

  • שילוב בין עצים לבניית פרגולה מעוצבת- לא חייבים לבנות את הפרגולה מסוג עץ אחד. שילוב בין כמה סוגים יספק מראה מגוון ועשיר יותר, ולא מדובר במשהו בלתי אפשרי או יקר מדי. אפשר אף לשקול שילוב של עץ עם אלמנטים ממתכת או אבן.
  • צבע- כמעט כל סוג של חומר ממנו תבנה את הפרגולה ניתן לצבוע בקלות ולהוסיף צבעוניות ויוקרתיות מיוחדת למרפסת ללא צורך בריהוט מרשים או עציצים. את סוג הצבע יש להתאים לעץ וכדאי לבחור אותו על פי למראה הכללי של החצר לקבלת אחידות.

פרגולות מעוצבות לכל אחד

מחפש פתרונות יצירתיים לגבי עיצוב פרגולה? העזר בנו, פורטל הפרגולות והסוככים של ישראל כדי לאתר את אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחומם. מלא את הטופס לפרטים אישיים שלפניך ותהנה מפניות והצעות מחיר מפתיעות! השירות ניתן לך בחינם וללא התחייבות מצדך.