פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת

השקעת רבות בטיפוח המרפסת אך אינך יכול ליהנות ממנה מפאת תנאי האקלים? התקנת פרגולה למרפסת עשויה להוות את הפתרון האולטימטיבי בעבורך!

סוגים שונים של פרגולה למרפסת

כיום, ניתן לרכוש מגוון רחב של פרגולות, בהתאם להעדפות דקורטיביות אישיות ובהתאם למטרות הפרגולה:

  • פרגולות חשמליות – הפרגולה החשמלית הינה פרגולה הניתנת לשימוש גם בעונת הקיץ וגם בעונת החורף. היא ניתנת לשליטה באמצעות שלט המאפש לך לקבוע את מידת הקירוי הרצוי לך, בהתאם לתנאי מזג האוויר.
  • פרגולת עץ – פרגולות העץ הפופולאריות בנויות לרוב מעץ אורן עמיד וחזק וניתן לערוך בהן שימוש למטרות הצללה בלבד או למטרות מכסה בפני הגשם, באמצעות חיפוי תקרת הפרגולה בחומרים אטומים כגון מתכת או זכוכית.
  • פרגולות עגולות – הפרגולות העגולות כשמן כן הן – מתאימות במיוחד למרפסות עגולות אשר אינן מאפשרות הצבת פרגולה מיושרת.
  • פרגולות מיושרות (גושניות) – הפרגולות הללו מעוצבות בקווים ישרים ובנויות מעץ אלון מלא לשם קבלת מראה טבעי ומיוחד.
  • פרגולות האלומיניום – פרגולות האלומיניום מהוות מהפכה של ממש בתחום הפרגולות הודות לחוזקן וכושר עמידותן הרב והודות לאפשרויות העיצוב הרבות שלהן. אם אתה מעוניין במראה המתקבל מפרגולות העץ, אך אינך מעוניין להשקיע בשימור ועמידות העץ, פרגולת אלומיניום בעיצוב המזכיר את פרגולות העץ היא הפתרון בשבילך.

קבלת היתר להצבת פרגולה או מרקיזה למרפסת

ישנן עיריות ומועצות מקומיות אשר אינן מאפשרות הצבת פרגולה במרפסת מבלי לקבל רישיון מתאים. לכן, כדאי מאוד לבדוק את התנאים להצבת הפרגולה במרפסת עם הרשויות המקומיות.

מעוניין לקבל הצעות מחיר משתלמות מטעם טובי המומחים לבניית פרגולות? מלא את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו במקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים נפנה אליך את מיטב אנשי המקצוע ללא כל עלות וללא כל התחייבות.