פרגולה תלויה

פרגולה תלויה

מחפש פתרונות הצללה והגנה מפני השמש לאזור לא גדול במיוחד בכניסה לבית, בגינה או במרפסת? הגעתם לאתר של מקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים, פה תוכל למצוא את מבוקשך במהרה.

פרגולה תלויה היא אחת האפשרויות המוצלחות

פרגולה תלויה היא פרגולה שאינה נתמכת על ידי עמודים אלא מותקנת ישירות על צידו של קיר ומוחזקת על ידי מסגרת וברוב המקרים נעשה שימוש גם במוטות ברזל או כבלים מפלדה התומכים בה.

התוצאה המתקבלת היא פרגולה תלויה באוויר – גג מהחומר הנבחר שתחתיו אין דבר. סוג זה נפוץ בעיקר כאשר יש צורך או רצון בפרגולה במימדים קטנים, זאת כיוון שקיר אינו מסוגל לעמוד במעמסה של משקל רב מדי ולכן שיטה זו מתאימה לפרגולות קטנות יחסית.

פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות תלויות רבות הן פרגולות העשויות אלומיניום, האלומיניום הוא חומר חזק ואיכותי, אינו דורש תחזוקה ושומר על מראהו הטוב לאורך זמן, פרגולות אלומיניום תלויות הן בעלות עמידות גבוהה וקיימים מבחר דגמים ואופציות מעוצבות ודקורטיביות כך שכל אחד יכול לבחור בהתאם לטעמו.

פרגולה תלויה יכולה להיות מאלומיניום, מעץ או משילוב של כמה חומרים יחדיו, האפשרויות מגוונות וכדאי להתוודע אליהן כשורה לפני הגעה להחלטה.

נשמח לעזור לך בתהליך – פשוט הירשם במקום בצל (ללא תשלום) וקבל את הסיוע הנחוץ לעריכת סקירה מקיפה של פרגולות העונות לצרכים ולהעדפות שלך, בוא לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות וייעוץ מקצועי מהמומחים.