פרגולות מחיר

פרגולות מחיר

קנית דירת גן חדשה ואתה חושב על פינה מוצלת? משפץ את הדירה ומעוניין להוסיף פריט דקורטיבי שגם יגן מפני הגשם בחודשי החורף? נמאס לך מהמראה המוזנח של הגג הענק שברשותך? למה להסתפק במועט, כשאפשר יותר? בוא ללמוד את כל מה שצריך לדעת על פרגולות מחירים ועיצובים.

 

כאשר מדובר על פרגולות מחירים הם דבר אשר מרתיע אנשים רבים. למרות שהפרגולות נחשבות לדבר יוקרתי אשר שמור לבעלי אמצעים כלכליים בלבד – תופתע וודאי לגלות שבכל הקשור לנושא של פרגולות מחיר הוא דבר משתנה, אשר יכול להיות מותאם לכל צורך ולכל כיס.

פרגולות מחיר, עיצוב וסגנון

 

כמו בכל תחום עיצובי הקשור לבית וסביבתו, ניתן למצוא סגנונות מגוונים של פרגולות, החל מפרגולות ענק אשר מכסות מרפסת שלמה ועד לפרגולות קטנות וצנועות יותר בפינת הגג או הגינה. קיימות פרגולות פתוחות, אשר רק הגג שלהן מגן מפני השמש או הגשם, ולצידן פרגולות סגורות אשר משמשות ממש כמו מבנה סגור ומבודד מהסביבה.

גם החומרים מהם עשויה כל אחת מן הפרגולות משתנים ומתגוונים עם השנים. במקום הפרגולה הקלאסית מהעץ, ניתן למצוא כיום גם פרגולות עשויות מתכת, בטון, קני במבוק, אלומיניום או אבן. כמובן שבהתאם לעיצוב או לחומר ממנו עשויה פרגולה מחיר ההנאה עשוי להשתנות.

פרגולה מחיר

 

כאמור, לכל פרגולה מחיר שונה, אשר מתבסס על החומר ממנו היא עשויה, גודלה, סגנון העיצוב שלה וכדומה. לפני שאתה מזמין פרגולה, מומלץ לקחת בחשבון מספר דברים:

– מומלץ מאוד לעשות סקר שוק בכל הנוגע לפרגולות לא רק בין חנויות ומשווקים, אלא גם פיזית ברחובות. אל תהסס להרים ראשך ולהתבונן במרפסות המתהדרות בפרגולות, כדי לקבל את ההתרשמות מכאלו קיימות.

– בכל הנוגע למתכת ואלומיניום, כאשר הם מרכיבים פרגולות מחיר הבנייה עשוי להיות יקר יותר, שכן מדובר בפרגולה חשמלית לרוב, מאסיבית ועמידה.

 

מגוון פרגולות מחירים מגוונים

 

כאשר אתה מתכוון להזמין פרגולה, חשוב לקחת בחשבון גם את מחיר התקנתה. מאחר ומדובר במוצר אשר אמור להוות תוספת אסתטית למרפסת או לגינה, חשוב מאוד שההרכבה תעשה על ידי בעל מקצוע, שיבטיח רמת גימור גבוהה.

בפורטל הפרגולות והסוככים של ישראל אנו מבינים שלא תמיד יש לך את הזמן לחפש את בעלי המקצוע הטובים ביותר ולכן מציעים לך שירות חיפוש ואיתור אנשי מקצוע המתאימים לצרכיך. כל שעליך לעשות הוא למלא את הטופס המצורף ואנו נפנה את ההצעות האמינות והמשתלמות ביותר ישירות אליך – חינם וללא כל התחייבות!