פרגולות רעפים

פרגולות רעפים

מעוניין בפרגולה נטולת חריצים או רווחים? פרגולה המספקת הן הצללה והן הגנה מלאה מפני שמש וגשם? פרגולות רעפים זה פתרון אידיאלי לצורך זה.

 

מקום בצל הוא פורטל הפרגולות והסוככים של ישראל – אתר בו תוכל להכיר את כל האופציות הקיימות בתחום, להתוודע לחומרים ולאיכויות, לקבל מידע שיסייע לך בהחלטה וליצור קשר עם מבחר אנשי מקצוע, חברות וספקים שיתנו לך הצעות מחיר אטרקטיביות.

פרגולות רעפים – פרגולות אלגנטיות ואפקטיביות

פרגולת רעפים היא פרגולה המותקנת לצד קיר מבנה, בדרך כלל בשיפוע, המראה שלה נאה ונעים וההצללה שהיא יוצרת יעילה ביותר. פרגולות רעפים ניתן לבנות בכניסה לבית, במרפסת, על גג פתוח ובחצר וגם לצורך קירוי חניה.

קיימים דגמים בעלי צורות שונות, גדלים ומידות לבחור מתוכם, היתרונות המובהקים של פרגולות רעפים שהן אטומות לחלוטין ובכך מונעות חדירת שמש וקרינה בקיץ, גשם ורטיבות בחורף, בנוסף הן חזקות ועמידות במיוחד.

אפשרות נוספת המיושמת באופן דומה היא פרגולת שינגלס – במקום הרעפים המוכרים נעשה שימוש ברצועות ביטומניות המספקות הצללה והגנה אך לעומת הרעפים הן קלות יותר וניתן לבחור בין הצבעים – אדום, ירוק ואפור.

 

אז אם פרגולת רעפים היא הפרגולה המושלמת בשבילך וגם אם תרצה לשמוע ולקבל אינפורמציה על אפשרויות נוספות, לערוך סקירת עלויות נבונה ולקבל ייעוץ והכוונה מן המומחים – הירשם במקום בצל ותזכה לשירות אדיב ומהיר בדרך לרכישת פרגולה מוצלחת.