פרגולות תלויות

פרגולות תלויות

חולם על פרגולה למרפסת או לחצר אך אין לך מספיק מקום להצבת העמודים אשר עליהם הפרגולה מוצבת? על פרגולות תלויות כבר שמעת?

יתרונות הפרגולה

השימוש בפרגולה במרפסת או בחצר הבית מאפשרת לך ליצור אווירה מוצלת, נעימה ומעוצבת היטב מחוץ לבית. הפרגולה מאפשרת לך ליהנות מחצר ביתך גם בחודשי הקיץ הלוהטים, מבלי לסבול מקרינה ישירה של קרני השמש.

אולם, לא לכל אחד ואחד מאיתנו יש מקום מספק על מנת להציב את הפרגולה במרפסת ובחצר. לכן, הפתרון המושלם במקרים בהם ישנו מחסור במקום הוא פרגולות תלויות – פרגולות ללא עמודים.

פרגולות תלויות

את הפרגולה התלויה יש לחבר לקיר חזק, המסוגל לשאת את כובד משקלה של הפרגולה ועל כן, בניית פרגולה תלויה מצריכה תכנון קפדני ומקיף, תחת פיקוחו של איש מקצוע מנוסה ומיומן. את הפרגולה התלויה מחברים לקיר באמצעות כבל ברזל, המחבר בין הפרגולה אל הקיר, תוך הצבת מוט ברזל המקבע את הפרגולה במקום והופך אותה לעמידה אל מול תנאי האקלים המשתנים.

הליך בניית פרגולה

בניית פרגולה הינה תהליך המצריך את שכירתו של איש מקצוע מיומן ומנוסה, אשר יודע כיצד לבנות פרגולה עמידה ואיכותית. השלב הראשון של בניית הפרגולה כולל אלמנטים תכנוניים כגון התאמת סוג הפרגולה העתידה להיבנות אל התקציב העומד לרשותך, אל גודל החצר או המרפסת וכמובן אל תנאי האקלים, היות וישנן פרגולות המגנות בפני קרני השמש בלבד וישנן פרגולות המסוגלות לספק מכסה גם מפני הגשם. לאחר מכן, ניתן להתחיל בתהליך הבנייה עצמו.

מעוניין לקבל מידע נוסף אודות בניית פרגולה, לצד הצעות מחיר משתלמות מטובי העוסקים בתחום? אנו, במקום בצל – פורטל הפרגולות והסוככים נפנה אליך את מיטב המומחים ללא כל עלות או התחייבות. כל שעליך לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ולהתחיל לתכנן את הפרגולה המושלמת!