פתרונות הצללה

פתרונות הצללה

המזגן דולק בלי הפסקה? חשבון החשמל גבוה וקשה לך לעמוד בו?

לא פלא אתה לא לבד, חם בארצנו, לח ודביק. בשעות הצהרים הבתים והמשרדים נעשים

לוהטים ואי אפשר לשהות בהם בלי מזגן דולק. עלויות מחירי החשמל ממריאות מידי שנה וחברת החשמל כמעט ולא עומדת בלחץ ומבקשת ממך האזרח, לצרוך פחות חשמל בשעות העומס. פתרונות הצללה רבים צצו בעקבות כך ומשמשים תחליף נוח ומספק לשימוש במיזוג אויר.

מה, סככה במקום מיזוג?

 

כן, ועוד איך. גגון מתאים מעל למרפסת ביתך יספוג ויבלום את עוצמת קרני השמש וימנע חימום ישיר של חלל הבית. ככל שההצללה טובה יותר ואטומה כך התוצאה שתושג תהיה איכותית יותר בפנים הבית. כך תמיד אפשר ליהנות מאויר צח שיחדור ויאוורר את חלל הבית ובאותה נשימה ניתן לחסוך בחשמל.

שאלת את עצמך איזה פתרונות הצללה קיימים בשוק?

 

רבים וטובים, את כולם ניתן למצוא במקום בצל בהתאם לצרכים והמטרות השונות. ישנן פרגולות, צליות, ישנם גזיבואים, גגונים ועוד. החיפוש עשוי להפוך מסורבל לך אם אינך מצוי בתחום ולכן תקל על עצמך מאוד אם תרכז את החיפוש ותמלא טופס פרטים מהיר דרכינו.

למה למסור פרטים?

 

כי זה ממוקד, חינמי ולא כרוך בהתחייבות. כי חברות המציעות שירותים טלפוניים קודם כל מבקשות שתשאיר פרטים ורק לאחר מכן חוזר אליך נציג שירות, כך שזה בעצם אותו דבר.

תוכל לחסוך את שיחות הטלפון הרבות ואת השארת הפרטים במספר מקומות שונים על ידי מילוי של טופס פרטים יחיד בפורטל הפרגולות והסוככים.

מה הדחיפות?

 

במקום לדחות מציאת פתרונות הצללה לקיץ, השכל ודאג לכך כבר עכשיו. כך תוכל גם לארח בנוחות וגם ליהנות בעצמך מבית מאוורר וקריר ותדחה את הצורך בהפעלת מזגן לפחות בחודשים הקרובים. תוכל לטפח פרחים וצמחים בגינה ובמרפסת מוצללים משך כל תקופת האביב ותוכל גם להציב ריהוט חוץ יפה שיישמר כחדש תחת הצל.

 

כשתארח בקיץ את קרוביך וחבריך בצל הנעים, תוצף מחמאות על היוזמה שנטלת, בבית יהיה פחות חם ולך יישאר רק להודות לעצמך ולחייך.