המלצות גולשים

"בעלי ואני קנינו בית חדש במושב בעמק יזרעאל. לאחר לבטים ארוכים החלטנו להקים פרגולה על שטח המרפסת הגדולה שבקדמת הבית. היה אצלנו בעל מקצוע שהציע לנו הצעת מחיר שנראתה לנו מעט גבוהה. הבן שלנו הציע לנו לבדוק באינטרנט ומצא עבורנו את האתר שלכם. השארתי פרטים וכעבר עשרים דקות חזרו אליי שלושה אנשי מקצוע ובאמת צדקתי ההצעה שקיבלנו הייתה גבוהה מהרגיל – תודה על העזרה."

רחל פרג'

"שנים שחלמתי לעשות פינה נחמדה על הגג עם פרגולה אך זה תמיד היה בסוף סדר העדיפויות. השנה החלטתי שזה מספיק חשוב לי כדי לבדוק שוב כמה תעלה לי הקמת הפרגולה. פניתי למספר אנשי מקצוע עד שמצאתי את האתר שלכם. דודי, אחד מאנשי המקצוע שחזר אליי, היה בחור טוב ואיכפתי. הוא הגיע אליי לייעוץ ומדידות ללא שום התחייבות ואף שכנע את השכן שלי גם לעשות כך שיצא לשנינו מחיר טוב."

אודי מועלם

"אחלה שירות, אחלה רעיון, אחלה מחירים. אה, ויצאה לי אחלה פרגולה – אתם מוזמנים לקפה תחת כיפת השמיים."

ניר קופטש

"החברה שאני עובד בה עברה לרמת החייל בתל אביב ורצתה להפוך את גג הבניין למקום מפגש חברתי עבור העובדים שישמש גם כמקום לערבי חברה ופעילויות. בתוכנית נכללה הקמה של סוככים על פני חלק מהשטח. אני הייתי ממונה על הפרוייקט ומכיוון שאני מוצף בעבודות שונות חיפשתי את הדרך לקבל מגוון הצעות במינימום זמן. הפורטל שלכם עזר לי נורא בעניין! והבוסים שלי יצאו סופר מרוצים. אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה לחסוך הרבה זמן וכסף ולקבל אחלה שירות."

יעקב כהן

"תודה רבה לכם, עזרתם לי נורא. קיבלתי את הפרגולה שבעלי הבטיח לי כבר שנים ואפילו באחלה מחיר. ככה שגם הוא וגם אני יצאנו מבסוטים."

ריקי שוורץ

"ההורים שלי רצו את עזרתי במציאת בעל מקצוע אמין שייקח מחיר סביר על בניית פרגולה מעץ במרפסת ביתם. התגייסתי למשימה ומכיוון שלא הכרתי מקצוענים בעניין עשיתי כמה בירורים, חיפשתי במספר מקומות ובמסגרת החיפוש גם באתר הזה. השירות כאן היה מאוד במהירות ומאוד הועיל לי, קיבלנו מספר הצעות מאוד משתלמות מאנשי מקצוע ולבסוף בחרנו באחד. ההורים מרוצים, הפרגולה מדהימה והעבודה איכותית ביותר."

גליה מצליח

לקבלת הצעת מחיר חייגו 077-9969904